On the $k$-free divisor problem

Tom 123 / 2006

Jun Furuya, Wenguang Zhai Acta Arithmetica 123 (2006), 267-287 MSC: Primary 11N37, 11P21. DOI: 10.4064/aa123-3-4

Autorzy

  • Jun FuruyaDepartment of Integrated Arts and Science
    Okinawa National College of Technology
    Nago, Okinawa, 905-2192, Japan
    e-mail
  • Wenguang ZhaiSchool of Mathematical Sciences
    Shandong Normal University
    Jinan, Shandong, 250014, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek