Sequences with bounded l.c.m. of each pair of terms II

Tom 124 / 2006

Li-Xia Dai, Yong-Gao Chen Acta Arithmetica 124 (2006), 315-326 MSC: 11B75, 11B83. DOI: 10.4064/aa124-4-2

Autorzy

  • Li-Xia DaiDepartment of Mathematics
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210097, P.R. China
  • Yong-Gao ChenDepartment of Mathematics
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210097, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek