Identities concerning Bernoulli and Euler polynomials

Tom 125 / 2006

Zhi-Wei Sun, Hao Pan Acta Arithmetica 125(2006), 21-39 MSC: Primary 11B68; Secondary 05A19. DOI: 10.4064/aa125-1-3

Autorzy

  • Zhi-Wei SunDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    Nanjing 210093, P.R. China
    e-mail
  • Hao PanDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    Nanjing 210093, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek