Extreme values of symmetric power $L$-functions at 1

Tom 126 / 2007

Y.-K. Lau, J. Wu Acta Arithmetica 126 (2007), 57-76 MSC: Primary 11F30, 11N36. DOI: 10.4064/aa126-1-3

Autorzy

  • Y.-K. LauDepartment of Mathematics
    The University of Hong Kong
    Pokfulam Road, Hong Kong
    e-mail
  • J. WuInstitut Élie Cartan
    UMR 7502 UHP CNRS INRIA
    Université Henri Poincaré (Nancy 1)
    54506 Vandœuvre-lès-Nancy, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek