Uniformizing functions for certain Shimura curves, in the case $D=6$

Tom 126 / 2007

P. Bayer, A. Travesa Acta Arithmetica 126 (2007), 315-339 MSC: 11G18, 14G35, 30F35, 33E30. DOI: 10.4064/aa126-4-3

Autorzy

  • P. BayerFacultat de Matemàtiques
    Universitat de Barcelona
    Gran Via de les Corts Catalanes 585
    E-08007, Barcelona, Spain
    e-mail
  • A. TravesaFacultat de Matemàtiques
    Universitat de Barcelona
    Gran Via de les Corts Catalanes 585
    E-08007, Barcelona, Spain
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek