Simultaneous approximation of a real number by all conjugates of an algebraic number

Tom 127 / 2007

Guillaume Alain Acta Arithmetica 127 (2007), 63-70 MSC: Primary 11J13; Secondary 11J70. DOI: 10.4064/aa127-1-5

Autorzy

  • Guillaume AlainDépartement de Mathématiques
    Université d'Ottawa
    585 King Edward
    Ottawa, Ontario K1N 6N5, Canada
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek