Capitulation des 2-classes d'idéaux de certains corps biquadratiques cycliques

Tom 127 / 2007

Abdelmalek Azizi, Mohammed Talbi Acta Arithmetica 127 (2007), 231-248 MSC: 11R37, 11R29, 11R16. DOI: 10.4064/aa127-3-3

Autorzy

  • Abdelmalek AziziDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed 1
    Oujda, Maroc
    e-mail
  • Mohammed TalbiDépartement de Mathematiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed 1
    Oujda, Maroc
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek