On Siegel–Shidlovskii's theory for $q$-difference equations

Tom 127 / 2007

Masaaki Amou, Tapani Matala-aho, Keijo Väänänen Acta Arithmetica 127 (2007), 309-335 MSC: Primary 11J72; Secondary 39A13. DOI: 10.4064/aa127-4-2

Autorzy

  • Masaaki AmouDepartment of Mathematics
    Gunma University
    Tenjin-cho 1-5-1, Kiryu 376-8515, Japan
    e-mail
  • Tapani Matala-ahoDepartment of Mathematics
    University of Oulu
    P.O. Box 3000
    90014 Oulu, Finland
    e-mail
  • Keijo VäänänenDepartment of Mathematics
    University of Oulu
    P.O. Box 3000, 90014 Oulu, Finland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek