Chen's double sieve, Goldbach's conjecture and the twin prime problem, 2

Tom 131 / 2008

J. Wu Acta Arithmetica 131 (2008), 367-387 MSC: 11P32, 11N35, 11N05. DOI: 10.4064/aa131-4-5

Autorzy

  • J. WuInstitut Élie Cartan Nancy (IECN)
    Nancy-Université, CNRS, INRIA
    Boulevard des Aiguillettes, B.P. 239
    54506 Vandœuvre-lès-Nancy, France
    and
    School of Mathematical Sciences
    Shandong Normal University
    Jinan, Shandong, 250014, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek