Divisibility properties of Smith matrices

Tom 132 / 2008

Shaofang Hong, Jianrong Zhao, Youzhan Yin Acta Arithmetica 132 (2008), 161-175 MSC: Primary 11C20, 11A25. DOI: 10.4064/aa132-2-4

Autorzy

  • Shaofang HongMathematical College
    Sichuan University
    Chengdu 610064, P.R. China
    e-mail
  • Jianrong ZhaoMathematical College
    Sichuan University
    Chengdu 610064, P.R. China
    and
    School of Economic Mathematics
    Southwestern University of Finance and Economics
    Chengdu 610074, P.R. China
    e-mail
  • Youzhan YinMathematical College
    Sichuan University
    Chengdu 610064, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek