On the $k$-free divisor problem (II)

Tom 132 / 2008

Jun Furuya, Wenguang Zhai Acta Arithmetica 132 (2008), 351-358 MSC: Primary 11N37. DOI: 10.4064/aa132-4-4

Autorzy

  • Jun FuruyaDepartment of Integrated Arts and Science
    Okinawa National College of Technology
    Nago, Okinawa, 905-2192
    Japan
    e-mail
  • Wenguang ZhaiSchool of Mathematical Sciences
    Shandong Normal University
    Jinan, Shandong, 250014
    P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek