Distribution of consecutive modular roots of an integer

Tom 134 / 2008

Jean Bourgain, Igor E. Shparlinski Acta Arithmetica 134 (2008), 83-91 MSC: Primary 11L07, 11L20, 11T23. DOI: 10.4064/aa134-1-6

Autorzy

  • Jean BourgainInstitute for Advanced Study
    Princeton, NJ 08540, U.S.A.
    e-mail
  • Igor E. ShparlinskiDepartment of Computing
    Macquarie University
    Sydney, NSW 2109, Australia
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek