The dimensions of integral points and holomorphic curves on the complements of hyperplanes

Tom 134 / 2008

Aaron Levin Acta Arithmetica 134 (2008), 259-270 MSC: Primary 11D57; Secondary 32H30, 11J97. DOI: 10.4064/aa134-3-4

Autorzy

  • Aaron LevinCentro di Ricerca Matematica Ennio De Giorgi
    Collegio Puteano
    Scuola Normale Superiore
    Piazza dei Cavalieri, 3
    I-56100 Pisa, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek