On zeros of approximate functions of the Rankin–Selberg $L$-functions

Tom 136 / 2009

Masatoshi Suzuki Acta Arithmetica 136 (2009), 19-45 MSC: 11M36, 11M41, 11F11, 11F66, 11F67. DOI: 10.4064/aa136-1-3

Autorzy

  • Masatoshi SuzukiGraduate School of Mathematical Sciences
    The University of Tokyo
    3-8-1 Komaba, Meguro-ku
    Tokyo 153-8914, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek