A note on the pseudorandomness of the Liouville function

Tom 136 / 2009

Huaning Liu, Wenguang Zhai Acta Arithmetica 136 (2009), 101-121 MSC: 11K45, 11K38. DOI: 10.4064/aa136-2-1

Autorzy

  • Huaning LiuDepartment of Mathematics
    Northwest University
    Xi'an, Shaanxi, P.R. China
    e-mail
  • Wenguang ZhaiCollege of Mathematics Science
    Shandong Normal University
    Jinan, Shandong, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek