Irrationality proof of a $q$-extension of $\zeta (2)$ using little $q$-Jacobi polynomials

Tom 138 / 2009

Christophe Smet, Walter Van Assche Acta Arithmetica 138 (2009), 165-178 MSC: 11J72, 11J82, 33D45, 41A21. DOI: 10.4064/aa138-2-5

Autorzy

  • Christophe SmetDepartment of Mathematics
    Katholieke Universiteit Leuven
    Celestijnenlaan 200B–box 2400
    BE-3001 Leuven, Belgium
    e-mail
  • Walter Van AsscheDepartment of Mathematics
    Katholieke Universiteit Leuven, Belgium
    Celestijnenlaan 200B–box 2400
    BE-3001 Leuven, Belgium
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek