Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The level of distribution of the special values of $L$-functions

Tom 138 / 2009

Ritabrata Munshi Acta Arithmetica 138(2009), 239-257 MSC: 11G40, 11N36, 11F67. DOI: 10.4064/aa138-3-2 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • Ritabrata MunshiDepartment of Mathematics
    Rutgers University
    110 Frelinghuyen Road
    Piscataway, NJ 08854, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek