Indivisibility of class numbers of global function fields

Tom 138 / 2009

Allison M. Pacelli, Michael Rosen Acta Arithmetica 138 (2009), 269-287 MSC: 11R29, 11R58. DOI: 10.4064/aa138-3-4

Autorzy

  • Allison M. PacelliDepartment of Mathematics
    Williams College
    Williamstown, MA 01267, U.S.A.
    e-mail
  • Michael RosenDepartment of Mathematics
    Brown University
    Providence, RI 02912, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek