On the Diophantine equation $X^2-(2^{2m}+1)Y^4=-2^{2m}$

Tom 139 / 2009

Michael Stoll, P. G. Walsh, Pingzhi Yuan Acta Arithmetica 139 (2009), 57-63 MSC: 11D25, 11B39. DOI: 10.4064/aa139-1-5

Autorzy

  • Michael StollMathematisches Institut
    Universität Bayreuth
    95440 Bayreuth, Germany
    e-mail
  • P. G. WalshDepartment of Mathematics
    University of Ottawa
    585 King Edward St.
    Ottawa, Ontario, Canada, K1N 6N5
    e-mail
  • Pingzhi YuanSchool of Mathematics
    South China Normal University
    Guangzhou, 510631, P.R. China

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek