On a mixed problem in Diophantine approximation

Tom 139 / 2009

Yann Bugeaud, Bernard de Mathan Acta Arithmetica 139 (2009), 65-77 MSC: Primary 11J04; Secondary 11J61, 11J68. DOI: 10.4064/aa139-1-6

Autorzy

  • Yann BugeaudMathématiques
    Université Louis Pasteur
    7, rue René Descartes
    67084 Strasbourg Cedex, France
    e-mail
  • Bernard de MathanInstitut de Mathématiques
    Université Bordeaux I
    351, cours de la Libération
    33405 Talence Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek