Higher order modular forms and mixed Hodge theory

Tom 139 / 2009

Ramesh Sreekantan Acta Arithmetica 139 (2009), 321-340 MSC: 11F11, 14C30, 30F30, 32S35. DOI: 10.4064/aa139-4-2

Autorzy

  • Ramesh SreekantanIndian Statistical Institute, Bangalore Centre
    8th Mile, Mysore Road, RV College Post
    Jnana Bharathi, Bangalore
    Karnataka 560059, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek