Fonction de Tschakaloff et fonction $q$-exponentielle

Tom 139 / 2009

Jean-Paul Bézivin Acta Arithmetica 139 (2009), 377-393 MSC: Primary 11J72. DOI: 10.4064/aa139-4-5

Autorzy

  • Jean-Paul BézivinDépartement de Mathématiques et Mécanique
    Université de Caen
    Laboratoire N. Oresme
    Campus II, Boulevard du Maréchal Juin
    BP 5186, 14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek