Extreme binary forms

Tom 142 / 2010

Andrzej Bia/lynicki-Birula, Andrzej Schinzel Acta Arithmetica 142 (2010), 219-249 MSC: 12E05, 11D85. DOI: 10.4064/aa142-3-2

Autorzy

  • Andrzej Bia/lynicki-BirulaDepartment of Mathematics
    University of Warsaw
    Banacha 2
    02-097 Warszawa, Poland
    e-mail
  • Andrzej SchinzelInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    P.O. Box 21
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek