Characterization of the torsion of the Jacobian of $y^{2}=x^{5}+Ax$ and some applications

Tom 144 / 2010

Tomasz J/edrzejak, Maciej Ulas Acta Arithmetica 144 (2010), 183-191 MSC: 11G05, 14G99. DOI: 10.4064/aa144-2-7

Autorzy

  • Tomasz J/edrzejakInstitute of Mathematics
    University of Szczecin
    Wielkopolska 15
    70-451 Szczecin, Poland
    e-mail
  • Maciej UlasInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    Śniadeckich 8
    00-956 Warszawa, Poland
    and
    Institute of Mathematics
    Jagiellonian University
    Łojasiewicza 6
    30-348 Krak/ow, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek