On a Diophantine problem of Bennett

Tom 145 / 2010

Yang Hai, P. G. Walsh Acta Arithmetica 145 (2010), 129-136 MSC: 11B39, 11D25. DOI: 10.4064/aa145-2-3

Autorzy

  • Yang HaiResearch Center for Basic Science
    Xi'an Jiaotong University
    Xi'an, Shaanxi, 710049 P.R. China
    e-mail
  • P. G. WalshDepartment of Mathematics
    University of Ottawa
    585 King Edward St.
    Ottawa, Ontario, Canada K1N 6N5
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek