Jacobi sums and cyclotomic numbers of order $l^2$

Tom 147 / 2011

Devendra Shirolkar, S. A. Katre Acta Arithmetica 147 (2011), 33-49 MSC: Primary 11T22; Secondary 11T24. DOI: 10.4064/aa147-1-2

Autorzy

  • Devendra ShirolkarDepartment of Mathematics
    University of Pune
    Pune 411007, India
    e-mail
  • S. A. KatreDepartment of Mathematics
    University of Pune
    Pune 411007, India
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek