A new kind of Diophantine equations

Tom 147 / 2011

Binzhou Xia, Tianxin Cai Acta Arithmetica 147 (2011), 245-251 MSC: Primary 11D99; Secondary 11A25, 11B65. DOI: 10.4064/aa147-3-4

Autorzy

  • Binzhou XiaDepartment of Mathematics
    Peking University
    100871 Beijing, China
    e-mail
  • Tianxin CaiDepartment of Mathematics
    Zhejiang University
    310027 Hangzhou, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek