On the zeros of linear recurrence sequences

Tom 147 / 2011

Francesco Amoroso, Evelina Viada Acta Arithmetica 147 (2011), 387-396 MSC: 11B37, 11D61. DOI: 10.4064/aa147-4-4

Autorzy

  • Francesco AmorosoLaboratoire de mathématiques Nicolas Oresme
    CNRS UMR 6139
    Université de Caen
    Campus II, BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail
  • Evelina ViadaDepartment of Mathematics
    University of Basel
    Rheinsprung 21
    4051 Basel, Suisse
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek