Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Algebraic independence results for reciprocal sums of Fibonacci numbers

Tom 148 / 2011

Carsten Elsner, Shun Shimomura, Iekata Shiokawa Acta Arithmetica 148 (2011), 205-223 MSC: Primary 11J81; Secondary 11J91, 33E05, 11R04. DOI: 10.4064/aa148-3-1

Autorzy

  • Carsten ElsnerFHDW Hannover
    Freundallee 15
    D-30173 Hannover, Germany
    e-mail
  • Shun ShimomuraDepartment of Mathematics
    Keio University
    3-14-1 Hiyoshi, Kohoku-ku
    Yokohama, 223-8522, Japan
    e-mail
  • Iekata ShiokawaDepartment of Mathematics
    Keio University
    3-14-1 Hiyoshi, Kohoku-ku
    Yokohama, 223-8522, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek