Corrigendum to “An improvement on Olson's constant for $\mathbb Z_p\oplus\mathbb Z_p$” (Acta Arith. 141 (2010), 311–319)

Tom 149 / 2011

Gautami Bhowmik, Jan-Christoph Schlage-Puchta Acta Arithmetica 149 (2011), 99-100 MSC: 11B50, 20K01, 11L03. DOI: 10.4064/aa149-1-7

Autorzy

  • Gautami BhowmikLaboratoire Paul Painlevé
    U.M.R. CNRS 8524
    Université de Lille 1
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Jan-Christoph Schlage-PuchtaDepartment of Pure Mathematics and
    Computer Algebra
    Universiteit Gent
    Krijgslaan 281, Gebouw S22
    9000 Gent, Belgium
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek