On sums of Ramanujan sums

Tom 152 / 2012

T. H. Chan, A. V. Kumchev Acta Arithmetica 152 (2012), 1-10 MSC: Primary 11N37; Secondary 11L03, 11N56, 11N64. DOI: 10.4064/aa152-1-1

Autorzy

  • T. H. ChanDepartment of Mathematical Sciences
    University of Memphis
    Memphis, TN 38152, U.S.A.
    e-mail
  • A. V. KumchevDepartment of Mathematics
    Towson University
    7800 York Road
    Towson, MD 21252, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek