Points on $X_0^+(N)$ over quadratic fields

Tom 152 / 2012

Keisuke Arai, Fumiyuki Momose Acta Arithmetica 152 (2012), 159-173 MSC: Primary 11G18, 14G05; Secondary 11G05, 11G15. DOI: 10.4064/aa152-2-3

Autorzy

  • Keisuke AraiDepartment of Mathematics
    School of Engineering
    Tokyo Denki University
    2-2 Kanda-Nishiki-cho, Chiyoda-ku
    Tokyo, Japan 101-8457
    e-mail
  • Fumiyuki MomoseDepartment of Mathematics
    Faculty of Science and Engineering
    Chuo University
    1-13-27 Kasuga, Bunkyo-ku
    Tokyo, Japan 112-8551
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek