A generalization of the classical circle problem

Tom 152 / 2012

Yong-Gao Chen, Min Tang Acta Arithmetica 152 (2012), 279-290 MSC: 11B34, 11P21. DOI: 10.4064/aa152-3-4

Autorzy

  • Yong-Gao ChenSchool of Mathematical Sciences
    and Institute of Mathematics
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210046, P.R. China
    e-mail
  • Min TangDepartment of Mathematics
    Anhui Normal University
    Wuhu 241000, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek