An equivalent of Kronecker's theorem for powers of an algebraic number and structure of linear recurrences of fixed length

Tom 153 / 2012

Nevio Dubbini, Maurizio Monge Acta Arithmetica 153 (2012), 15-33 MSC: Primary 11K06, 11K60; Secondary 11G50, 11H31. DOI: 10.4064/aa153-1-2

Autorzy

  • Nevio DubbiniInterdepartmental Research Center “E. Piaggio”
    Via Diotisalvi 2
    56126 Pisa, Italy
    e-mail
  • Maurizio MongeScuola Normale Superiore di Pisa
    Piazza dei Cavalieri, 7
    56126 Pisa, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek