Algebraic independence of real numbers with low density of nonzero digits

Tom 154 / 2012

Hajime Kaneko Acta Arithmetica 154 (2012), 325-351 MSC: Primary 11J81; Secondary 11B13, 11K16. DOI: 10.4064/aa154-4-1

Autorzy

  • Hajime KanekoDepartment of Mathematics
    College of Science and Technology
    Nihon University
    1-8-14 Kanda-Surugadai, Chiyoda-ku
    Tokyo 101-8308, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek