Inhomogeneous approximation with coprime integers and lattice orbits

Tom 154 / 2012

Michel Laurent, Arnaldo Nogueira Acta Arithmetica 154 (2012), 413-427 MSC: 11J20, 37A17. DOI: 10.4064/aa154-4-5

Autorzy

  • Michel LaurentInstitut de Mathématiques de Luminy
    Case 907
    163 avenue de Luminy
    13288 Marseille Cédex 9, France
    e-mail
  • Arnaldo NogueiraInstitut de Mathématiques de Luminy
    Case 907
    163 avenue de Luminy
    13288 Marseille Cédex 9, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek