On interaction of Hecke–Shimura rings: symplectic versus orthogonal

Tom 155 / 2012

Anatoli Andrianov Acta Arithmetica 155 (2012), 97-107 MSC: Primary 11F27, 11F46, 11F60, 20C08. DOI: 10.4064/aa155-1-10

Autorzy

  • Anatoli AndrianovSt. Petersburg Division of Steklov Mathematical Institute
    of Russian Academy of Sciences
    Fontanka 27
    191023 St. Petersburg, Russia
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek