Lower bounds for the conductor of $L$-functions

Tom 155 / 2012

J. Kaczorowski, A. Perelli Acta Arithmetica 155 (2012), 185-199 MSC: Primary 11M41. DOI: 10.4064/aa155-2-6

Autorzy

  • J. KaczorowskiFaculty of Mathematics and Computer Science
    Adam Mickiewicz University
    61-614 Poznań, Poland
    and
    Institute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail
  • A. PerelliDipartimento di Matematica
    Università di Genova
    via Dodecaneso 35
    16146 Genova, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek