Small gaps between zeros of twisted L-functions

Tom 155 / 2012

J. B. Conrey, H. Iwaniec, K. Soundararajan Acta Arithmetica 155 (2012), 353-371 MSC: Primary 11M26. DOI: 10.4064/aa155-4-2

Autorzy

  • J. B. ConreyAmerican Institute of Mathematics
    360 Portage Ave.
    Palo Alto, CA 94306, U.S.A.
    and
    Department of Mathematics
    Bristol University
    Bristol BS8 1SN, UK
    e-mail
  • H. IwaniecDepartment of Mathematics
    Rutgers University
    Piscataway, NJ 08903, U.S.A.
    e-mail
  • K. SoundararajanDepartment of Mathematics
    Stanford University
    Stanford, CA 94305, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek