The Bounded Gap Conjecture and bounds between consecutive Goldbach numbers

Tom 155 / 2012

János Pintz Acta Arithmetica 155 (2012), 397-405 MSC: Primary 11N05; Secondary 11N35, 11P32. DOI: 10.4064/aa155-4-4

Autorzy

  • János PintzRényi Mathematical Institute
    of the Hungarian Academy of Sciences
    Reáltanoda u. 13–15
    H-1053 Budapest, Hungary
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek