Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On sums involving products of three binomial coefficients

Tom 156 / 2012

Zhi-Wei Sun Acta Arithmetica 156 (2012), 123-141 MSC: Primary 11B65; Secondary 05A10, 11A07, 11E25. DOI: 10.4064/aa156-2-2

Autorzy

  • Zhi-Wei SunDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    Nanjing 210093, People's Republic of China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek