Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Transcendence of the Artin–Mazur zeta function for polynomial maps of $\mathbb A^1(\overline{\mathbb F}_p)$

Tom 156 / 2012

Andrew Bridy Acta Arithmetica 156 (2012), 293-300 MSC: Primary 37P05; Secondary 11B85. DOI: 10.4064/aa156-3-6

Autorzy

  • Andrew BridyDepartment of Mathematics
    University of Wisconsin-Madison
    Madison, WI 53706, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek