Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Representations of squares by certain quinary quadratic forms

Tom 157 / 2013

Shaun Cooper, Heung Yeung Lam, Dongxi Ye Acta Arithmetica 157 (2013), 147-168 MSC: Primary 11E25; Secondary 11F11. DOI: 10.4064/aa157-2-3

Autorzy

  • Shaun CooperInstitute of Information and Mathematical Sciences
    Massey University-Albany
    Private Bag 102904, North Shore Mail Centre
    Auckland, New Zealand
    e-mail
  • Heung Yeung LamInstitute of Information and Mathematical Sciences
    Massey University-Albany
    Private Bag 102904, North Shore Mail Centre
    Auckland, New Zealand
    e-mail
  • Dongxi YeInstitute of Information and Mathematical Sciences
    Massey University-Albany
    Private Bag 102904, North Shore Mail Centre
    Auckland, New Zealand
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek