Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On Hecke eigenvalues at primes of the form $[g(n)]$

Tom 158 / 2013

Stephan Baier, Liangyi Zhao Acta Arithmetica 158 (2013), 341-357 MSC: 11F11, 11F30, 11F60, 11L03, 11L07, 11L20. DOI: 10.4064/aa158-4-3

Streszczenie

We study the average of the Fourier coefficients of a holomorphic cusp form for the full modular group at primes of the form $[g(n)]$.

Autorzy

  • Stephan BaierMathematisches Institut
    Universität Göttingen
    Bunsenstr. 3–5
    37073 Göttingen, Germany
    e-mail
  • Liangyi ZhaoDivision of Mathematical Sciences
    School of Physical and Mathematical Sciences
    Nanyang Technological University
    Singapore 637371
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek