Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Large families of pseudorandom binary sequences and lattices by using the multiplicative inverse

Tom 159 / 2013

Huaning Liu Acta Arithmetica 159 (2013), 123-131 MSC: Primary 11K36; Secondary 11B50, 94A55. DOI: 10.4064/aa159-2-3

Streszczenie

Large families of pseudorandom binary sequences and lattices are constructed by using the multiplicative inverse and estimates of exponential sums in a finite field. Pseudorandom measures of binary sequences and lattices are studied.

Autorzy

  • Huaning LiuDepartment of Mathematics
    Northwest University
    Xi'an, Shaanxi, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek