Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The additive complements of primes and Goldbach's problem

Tom 162 / 2014

Li-Xia Dai, Hao Pan Acta Arithmetica 162 (2014), 209-221 MSC: Primary 11P32; Secondary 05D40, 11B13, 11N36. DOI: 10.4064/aa162-3-1

Streszczenie

We extend two results of Ruzsa and Vu on the additive complements of primes.

Autorzy

  • Li-Xia DaiSchool of Mathematical Sciences
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210046
    People's Republic of China
    e-mail
  • Hao PanDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    Nanjing 210093
    People's Republic of China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek