Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Counting rational points on del Pezzo surfaces with a conic bundle structure

Tom 163 / 2014

Tim Browning, Michael Swarbrick Jones Acta Arithmetica 163 (2014), 271-298 MSC: Primary 11G50; Secondary 11G35, 14G05. DOI: 10.4064/aa163-3-6

Streszczenie

For any number field $k$, upper bounds are established for the number of $k$-rational points of bounded height on non-singular del Pezzo surfaces defined over $k$, which are equipped with suitable conic bundle structures over $k$.

Autorzy

  • Tim BrowningSchool of Mathematics
    University of Bristol
    Bristol, BS8 1TW, UK
    e-mail
  • Michael Swarbrick JonesSchool of Mathematics
    University of Bristol
    Bristol, BS8 1TW, UK
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek