Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Large gaps between consecutive zeros of the Riemann zeta-function. II

Tom 165 / 2014

H. M. Bui Acta Arithmetica 165 (2014), 101-122 MSC: 11M26, 11M06. DOI: 10.4064/aa165-2-1

Streszczenie

Assuming the Riemann Hypothesis we show that there exist infinitely many consecutive zeros of the Riemann zeta-function whose gaps are greater than $2.9$ times the average spacing.

Autorzy

  • H. M. BuiInstitut für Mathematik
    Universität Zürich
    Zürich CH-8057
    Switzerland
    and
    School of Mathematics
    University of Bristol
    Bristol BS8 1TW
    United Kingdom
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek