Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Coefficient bounds for level 2 cusp forms

Tom 168 / 2015

Paul Jenkins, Kyle Pratt Acta Arithmetica 168 (2015), 341-367 MSC: Primary 11F30. DOI: 10.4064/aa168-4-2

Streszczenie

We give explicit upper bounds for the coefficients of arbitrary weight $k$, level 2 cusp forms, making Deligne's well-known $O(n^{(k-1)/{2}+\epsilon })$ bound precise. We also derive asymptotic formulas and explicit upper bounds for the coefficients of certain level 2 modular functions.

Autorzy

  • Paul JenkinsDepartment of Mathematics
    Brigham Young University
    Provo, UT 84602, U.S.A.
    e-mail
  • Kyle PrattDepartment of Mathematics
    The University of Illinois at Urbana-Champaign
    Urbana, IL 61801, U.S.A.
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek