Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Simplicity of twists of abelian varieties

Tom 171 / 2015

Alex Bartel Acta Arithmetica 171 (2015), 15-22 MSC: 11G05, 11G10, 11R34, 14K05. DOI: 10.4064/aa171-1-2

Streszczenie

We give some easy necessary and sufficient criteria for twists of abelian varieties by Artin representations to be simple.

Autorzy

  • Alex BartelDepartment of Mathematics
    Warwick University
    Coventry CV4 7AL, UK
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek